Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Cichy szept, miłości szept…

Autor: Tomek 1 stycznia 2009

gdy spożyli śniadanie, rzekł Jezus do Szymona Piotra: Szymonie, synu Jana, czy miłujesz Mnie więcej aniżeli ci? Odpowiedział Mu: Tak, Panie, Ty wiesz, że Cię kocham. Rzekł do niego: Paś baranki moje! I znowu po raz drugi powiedział do niego: Szymonie, synu Jana, czy miłujesz Mnie? Odparł Mu: Tak, Panie, Ty wiesz, że Cię kocham. Rzekł do niego: Paś owce moje! Powiedział mu po raz trzeci: Szymonie, synu Jana, czy kochasz Mnie? Zasmucił się Piotr, że mu po raz trzeci powiedział: Czy kochasz Mnie? I rzekł do Niego: Panie, Ty wszystko wiesz, Ty wiesz, że Cię kocham. Rzekł do niego Jezus: Paś owce moje!

(J 21, 15-19)

Jeszcze niedawno cichy szept, niepewny, nierealny. Dziś głośny, cudowny, pełen miłości krzyk, wołanie: Pójdź za mną! To pewna bliska memu sercu osoba pomogła mi usłyszeć ten głos i zamienić go w ten okrzyk miłości. Jeszcze kilka dni temu powiedziałbym: boję się, że nie dam rady… Dziś mówię: “Wszystko mogę w tym, który mnie umacnia”. I tak jak Szymon, wyznaję memu Bogu moją miłość do Niego. Pragnę paść jego owce, pragnę prowadzić jego owczarnię. Zdać się na Jego wolę i być posłusznym jego natchnieniom.

Ostatnio szczególne cuda uczynił mi Wszechmocny w życiu. Jeżeli o powołaniu mowa to prosiłem o potwierdzenie tego wyboru na którejś z eucharystii. Dostałem takie znaki jakich się nie spodziewałem. To mnie bardzo cieszy, że nasz Bóg jest Bogiem który nie milczy, który zawsze odpowiada. Trzeba tylko dobrze się wsłuchać i nie ustawać w modlitwie… On zawsze odpowiada, to przyjaciel, który nigdy nie zawodzi.

Cały Twój, Panie, Cały Twój. Zdaję się na Twoją wolę Chryste…

Komentarze (2) do wpisu “Cichy szept, miłości szept…”

 1. Dawid (Amigo...). 1 stycznia 2009 o 13:04

  Dzwon serca niech uderza
  Dech zapiera
  Echo Słowa
  Co Ciałem się stało
  w atrybucie Kielicha

 2. Natalia. 1 stycznia 2009 o 13:35

  “Bo tam jest wolność i moja przestrzeń” …

Adres trackback | RSS komentarzy

Zostaw komentarz